Роздерли сорочку: Ляшко з охоронцем "зустріли" в Борисполі нардепа Геруса


Голова парламентського комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус заявив, що в аеропорту "Бориспіль" до нього підійшли екснардеп Олег Ляшко зі своїм охоронцем і порвали йому сорочку

Про це Герус повідомив у Facebook. Об этом сообщает khrystynivka.in.ua со ссылкой на СМИ.

При цьому Герус назвав Ляшка "захисником бізнесу Ахметова" та пов’язав інцидент із інтересами олігарха.

"Сьогодні відомий захисник бізнесу Ахметова, забутий всіма О. Ляшко мене очікував у аеропорту Бориспіль, щоб влаштувати шоу-провокацію. Знижена на 15% ціна електроенергії та повна готовність до зими ніяк не влаштовує "немонополіста" і вони вдаються до все більш витончених способів, як вести свій бізнес. Звісно ж, претензія Ляшка, це імпорт електроенергії. Хоча 3 роки імпорту вугілля із Росіі по формулі Роттердам+, що супроводжувалося ростом тарифів для украінських споживачів, його повністю влаштовувало. Бо на цьому добре заробляв його любий "немонополіст". Все нормально, постраждала тільки сорочка. Такі видатні результати це спільна робота Олега Ляшко та його охоронця. Без свого охоронця він не хотів спілкуватися", — написав Герус.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/06/rozderly_sorochku_lyashko_z_okhoroncem_quotzustrilyquot_v_boryspoli_nardepa_gerusa”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя