Місія ОБСЄ має отримати доступ до Криму та українсько-російського кордону - ЄС

Спостерігачі ОБСЄ — Місія ОБСЄ має отримати доступ до Криму та українсько-російського кордону — ЄС
Спостерігачі ОБСЄ
В ЄС наголосили, що будь-які спроби залякування та перешкоджання роботі місії ОБСЄ мають бути припинені Об этом сообщает infoborona.in.ua со ссылкой на СМИ.


Місія ОБСЄ повинна отримати повний і безперешкодний доступ до окупованого Криму та вздовж українсько-російського кордону.


Про це йдеться у заяві Європейського Союзу, «Укрінформ».


«СММ повинна мати вільний, безпечний, безумовний та безперешкодний доступ по всій території України. Це стосується також незаконно анексованого Криму та міста Севастополь і уздовж державного кордону між Україною та Росією, де СММ стикається із систематичною забороною у доступі з боку підтримуваних Росією формувань», — заявили в Євросоюзі.


В ЄС наголосили, що будь-які спроби залякування та перешкоджання роботі місії ОБСЄ мають бути припинені:


«ЄС рішуче засуджує постійні погрози та обмеження СММ, які відбуваються переважно в районах, які не контролюються урядом».


Також в Євросоюзі засудили атаки на безпілотники СММ ОБСЄ та інше обладнання Місії, наголосивши, що відповідальні за це особи «повинні понести відповідальність як з політичної, так і з фінансової точки зору».


До слова, делегації України та Євросоюзу в ОБСЄ закликали Росію повернути захоплені біля Керченської протоки українські кораблі «Нікополь», «Бердянськ» та «Яни Капу».


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/politics/misiya-obsje-maje-otrimati-dostup-do-krimu-ta-ukrajinsko-rosiyskogo-kordonu-jes-630302.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя